پروین حرفه‌ای 2004


پروین حرفه ای 2004پروین حرفه‌ای 2004 یکی از نسخه‌های حرفه‌ای پروین می‌باشد، که بصورت برنامه‌ جانبی (Plugins) بر روی برخی از نرم‌افزارهای صفحه‌آرائی نصب می‌شود، و از این طریق امکاناتی را (درخصوص تایپ و صفحه‌آرایی فارسی) به منوها و نوارهای ابزار آنها اضافه می‌نماید.

این نرم‌افزارها عبارتند از: کوارک اکسپرس QuarkXpress – پیجمیکر Adobe PageMaker – فری‌هند Macromedia FreeHand و فوتوشاپ Adobe Photoshop.

لازم به ذکر است که «پروین 2004» تاکنون بصورت سالانه بروزرسانی شده است، و آخرین بروزرسانی آن در سال 2011 بوده. از اینرو قابلیت افرودن پلاگین به آخرین نگارش‌های کوارک اکسپرس و فوتوشاپ را دارا می‌باشد.

این نرم‌افزار تاکنون توسط صدها نشریه و روزنامه در داخل و خارج از کشور و همچنین بسیاری از سازمان‌های دولتی بکار گرفته شده‌است؛ علاوه بر ارائه قابلیت تایپ و صفحه‌آرایی با استفاده از زیباترین فونت‌های فارسی؛ توانسته است کمک شایانی نیز در زمینه انتقال متون تایپ شده در برنامه‌های «زرنگار» و همچنین «ویندوزهای مختلف قدیمی» به نرم‌افزارهای گرافیکی روز بنماید.

پروین 2004 در دو پکیج متفاوت ارائه شده‌است. یکی به همراه نرم‌افزار «خوشنویسی چلیپا» و دیگری بدون چلیپا؛ که هر دو پکیج به همراه قفل سخت افزاری پارالل و یا USB ارائه شده‌اند.

در زیر جدول قیمت‌های پروین 2004 را ملاحظه می‌نمائید:

قفل پارالل قفل USB
پروین 2004 موجود نیست موجود نیست
پروین 2004 + چلیپا موجود نیست موجود نیست
چلیپا (خوشنویسی) موجود نیست
ارتقاء پروین به کوارک 9 موجود نیست موجود نیست
تعویض قفل (فقط پروین) + ارتقاء کوارک موجود نیست
تعویض قفل (پروین+چلیپا) + ارتقاء کوارک موجود نیست
جهت مشاهده تصاویر با دقت بالاتر، بر روی آنها کلیک کنید. قفل پارالل پروین حرفه ای 2004 قفل USB پروین حرفه ای 2004

قیمت‌های بالا، جهت فروش از طریق PayPal و ارسال به خارج از کشور (بدلیل هزینه‌های انتقال وجه و ارسال بسته) متفاوت می‌باشد.

امکانات پروین حرفه‌ای 2004

  • تایپ کاملا هوشمند در برنامه‌های صفحه‌آرائی (نشر رومیزی) و اصلاح متون تایپ شده. (همانند تایپ در برنامه Word)
  • پاراگراف‌بندی فارسی و ترازبندی پاراگراف، براساس کشیدن کلمات.
  • امکان فرم‌بندی صفحات برای مجلات منگنه‌ای و یا ته‌چسب‌دار.
  • انتقال متون تایپ شده در برنامه زرنگار و Word، و استفاده از آنها در برنامه‌های صفحه‌آرائی، با رعایت خصوصیات متن از قبیل: ترازبندی، سایز حروف، و بولد و ایتالیک بودن.
  • همچنین تبدیل متون مذهبی به پروین با رعایت اعراب‌گذاری کامل.
  • و بسیاری دیگر از قابلیت‌های مورد نیاز اهالی چاپ و نشر.

نحوه سفارش پروین حرفه‌ای 2004

با توجه به توزیع محدود این نرم‌افزار، لازم است که جهت سفارش این پکیج و یا سفارش تعویض قفل و ارتقاء، با بخش فروش شرکت (از طریق صفحه تماس با ما و یا بصورت تلفنی) تماس حاصل نمائید.