فعال سازی پروین


فعال سازی پروین عملیاتی است که پس از هربار نصب نرم‌افزار (جهت حفظ حق مالکیت) الزامی می‌باشد.

نرم‌افزارهایی که از این روش استفاده می‌کنند، در واقع با شناسائی برخی قطعات سخت‌افزاری اقدام به تولید یک کد اختصاصی از آن سیستم می‌نمایند.

بدیهی است که درصورت تعویض برخی از قطعات کامپیوتر، نرم‌افزار مورد نظر، آن را بعنوان یک سیستم جدید قلمداد نماید و فعالسازی مجدد (با کد جدید) الزامی شود.

توجه داشته باشید؛ فقط نرم‌افزارهایی شامل گارانتی و استفاده از خدمات پشتیبانی پروین قرار می‌گیرند که از مجرای قانونی تهیه، و بر روی کامپیوتر خریدار فعال‌سازی شده باشند.

جهت دریافت کد فعال‌سازی اینترنتی، لطفا به نکات زیر توجه نمائید.


پروین 2013:

دارندگان این نگارش (پس از ثبت نام در بخش کاربران پروین و ورود به آن) می‌بایست ابتدا {سریال} برنامه را به نام خود ثبت نمایند. سپس می‌توانند با درج {کدنصب} در صفحه {دریافت کد فعال‌سازی}، نسبت به دریافت {پاسخ کد} اقدام نمایند. توضیحات بیشتر در بخش کاربران داده شده است.

همچنین توجه داشته باشید که پس از ثبت {سریال} می‌توانید به لینک فونت‌های جدید نیز دسترسی داشته باشید.


پروین 2012:

به دارندگان این نگارش توصیه می‌شود بجای نصب نگارش 2012 پروین، از طریق بخش کاربران، نگارش 2013 پروین را دانلود و نصب نمایند. این ارتقاء نرم‌افزار برای آنها رایگان خواهد بود.

عملیات دریافت کد فعال‌سازی همانند نگارش 2013 می‌باشد. به توضیحات بالا رجوع شود.


پروین 2008:

دارندگان این نگارش جهت دریافت کد فعال‌سازی، ملزم به دانلود آخرین نسخه بروزرسانی شده پروین 2008 (از بخش کاربران) می‌باشند. نسخه بروزرسانی شده با سیستم کدینگ جدید پروین سازگاری دارد.

دریافت کد فعال‌سازی برای نسخه‌های قدیمی 2008، با توجه به تغییر سیستم کدینگ پروین از ابتدای مهرماه 1391 امکان‌پذیر نمی‌باشد.

قبل از نصب نسخه جدید، لازم است که نسخه قدیمی نصب شده از روی سیستم حذف (Uninstall) شود.


پروین 2005:

با توجه به اتمام زمان پشتیبانی تمام نسخه‌های فروخته شده این نگارش، از ابتدای فروردین‌ماه 1391 کد فعال‌سازی برای این نگارش صادر نمی‌شود.

دارندگان این نگارش با ثبت سریال نرم‌افزار به نام خود (در بخش کاربران) می‌توانند از تخفیف ویژه برای خرید نگارش‌های جدیدتر برخوردار شوند.


پروین 2003:

با توجه به اتمام زمان پشتیبانی تمام نسخه‌های فروخته شده این نگارش، از ابتدای فروردین‌ماه 1391 کد فعال‌سازی برای این نگارش صادر نمی‌شود.

دارندگان این نگارش با ثبت سریال نرم‌افزار به نام خود (در بخش کاربران) می‌توانند از تخفیف ویژه برای خرید نگارش‌های جدیدتر برخوردار شوند.


 

موارد بیشتر را در زیر بخوانید:

  1. رفع اشکال در فعال سازی پروین
  2. راهنمای فعال سازی آنلاین پروین